Sipariş verirken dikkat etmem gerekenler?

Öncelikle üye olurken, dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.
Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için, adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir.

Siparişim ne zaman teslim edilecek?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız e-mail adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir.

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1-3 iş günü içerisinde sağlanacaktır.

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Havale/EFT ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde, yapacağınız ödemenin hesaplarımıza yansıdığı tarihte siparişiniz geçerli olacaktır. Bu süreç içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerde bulunan ürünlerin stoklarının tükenmesinden B-B Tekstil sorumlu değildir. Kredi kartı ile verilen siparişler hemen işleme alınmaktadır.

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim veya iade edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.
Siparişiniz oluşturulduktan sonra ürün değişimi yapılamamaktadır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Siparişler kargoya teslim edilmeden önce müşteri tarafından iptal edilebilir. İptal isteklerinizi info@b-b.com.tr e-posta adresine bildirebilirsiniz.

Geri ödememi ne zaman alacağım?

Banka kanalı ile yapılan havale ve eft ödemeleriniz, sipariş iptal edildiği takdirde 5 iş günü içinde hesabınıza iade edilecektir.
Kredi kartı ile yapılan ödemeler, bankalar ile yapılmış olan sözleşmeler gereği, en geç 45 iş günü sonunda hesabınıza iade edilecektir.

Satın alım sonrası adresimi değiştirebilir miyim?

Ürünler kargoya verildikten sonra adres değişimi yapılamamaktadır. Kargoya verilmeden adres değişikliğinizi site üzerinden yapabilirsiniz.

Faturam satın aldığım ürünle beraber mi gönderilecek?

Evet, faturanız ürün ile beraber gönderilecektir.

Teklifler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Üyelik sözleşmesinde bu seçeneği işaretlerseniz, güncel tekliflerimiz hakkında e-posta ile bilgi alabilirsiniz.

Alınan ürünler yanlış ve kusurlu ne yapmalıyım?

Ürün elinize ulaştığında yanlış veya kusurlu bir durum var ise, info@b-b.com.tr adresimize “YANLIS” başlığı altında bildirim yapılması, karşılıklı mutabakat sonrasında ürün yenisi ile değiştirilecektir.

Siparişim bana ulaşmadan geri gönderilmiş ne yapmalıyım?

Bu durumda info@b-b.com.tr adresimize “KARGO” başlığı altında, sipariş numarasını bildirerek, yeniden gönderim talebinde bulunabilirsiniz.